Prodej bytové jednotky 2+1, 57m², OV, Č.B. , ul. Vodňanská

Po kompletní rekonstrukci

Cena: 4.400.000.-

Prodej bytu 2+1, OV, 57 m2, ulice Vodňanská, České Budějovice

Pokud hledáte výborně dispozičně řešený byt, do kterého již nemusíte investovat ani korunu, tak právě jeden takový pro Vás mám. Hodí se jako startovní byt pro Vaše děti, investice nebo i na trvalé bydlení přímo pro Vás. Dispozice 2+1 s neprůchozími pokoji o celkové výměře 57m² a to bez nutnosti investovat do žádné rekonstrukce. V bytě je elektroinstalace v mědi, kuchyňská lina má samozřejmě již zabudované spotřebiče, obložky a dveře značky Sapeli, podlahové krytiny, koupelna se sprchovým koutem a v ložnici vestavěná skříň. V chodbě je prostor pro vybudování vestavěná skříně s místem na pracovní stůl, ale to za předpokladu jestli to bude nutné. Byt se nachází v kompletně revitalizovaném panelovém domě na strategickém místě: ať je to pekařství přímo před domem, 2min. chůze vzdálená zastávka MHD a nebo vstup do základní školy 20 metrů od vchodu. Na Vrbenské rybníky je to taky coby kamenem dohodil a dětských hřišť v blízkosti domu je hned několik. Náklady na byt činní 3.640,- Kč z toho fond oprav 1774,- Kč. Doporučuji osobní prohlídku. 


Dispozice

2+1

Výměra

57 m2

Vlastnictví

osobní

Rekonstrukce

po kompletní rekonstrukci

Poloha

ulice Vodňanská

Lokalita

  • zastávka MHD
  • Mateřská a základní škola
  • pekařství, obchod s potravinami apod.

Video prohlídka

FOTOGALERIE

KONTAKT

JAROSLAV PAVLAS

Váš osobní realitní makléř

Telefon

+420 728 141 476

e-mail

pavlas@home4people.cz

DOMLUVTE SI TERMÍN PROHLÍDKY

Líbí se vám nemovitost a chcete další informace?
Domluvte si se mnou prohlídku!

Nemusíte mi psát nebo volat!

\"\"Stačí vyplnit tento formulář a já vám, nejpozději do 12 hodin od vyplnění formuláře, zavolám s termínem prohlídky nemovitosti.

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a slibuji, že je budu zpracovávat s maximální péčí a zabezpečením podle těchto zásad ochrany osobních údajů

Provozuje: realitní kancelář P&P reality s.r.o. - IČ: 02391945 - Společnost zapsána v obchodním rejstříku, vedeným Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 22275.