Prodej bytové jednotky 3+1, 81 m², Č.B. , ul. V. Volfa

Byt disponuje celkovou rozlohou 81 m²

Cena: 2.800.000,- Kč

Prodej bytu, 3+1, v ulici V. Volfa, České Budějovice

Zprostředkujeme Vám prodej bytu o dispozici 3+1, v ulici V. Volfa v Českých Budějovicích. Byt je v současné chvíli v družstevním vlastnictví, ale s možnosti okamžitého převodu do osobního vlastnictví. Jedná se o velice rozlehlý byt s celkovou výměrou 81 m². Byt se skládá z obývacího pokoje, dlouhé vstupní haly, ložnice a vedlejšího pokoje o stejných rozměrech, kuchyně a v neposlední řadě i samozřejmě odděleného WC a koupelny.  V obývacím pokoji je zazděný průchod do kuchyně. V případě potřeby je možnost opět propojit obývací pokoj s kuchyní. Dům se nachází na sídlišti Máj a v jeho blízkosti naleznete veškerou občanskou vybavenost. Nechybí obchod s potravinami, MHD zastávka, mateřská školka, základní škola, ale ani dětské hřiště nebo lékárna. V případě převodu do OV je potřeba doplatil cca. 150.000,- Kč, aby se byt dal převést do OV. Hned u domu je k dispozici parkoviště. Součástí prodeje je i veškeré vybavení bytu. K bytu náleží rovněž sklepní kóje a k dispozici je i společná kolárna. Jedná se o velmi osídlenou a oblíbenou lokalitu a byt je tak skvělou investicí.


Dispozice

3+1

Vlastnictví

družstevní s možností převodu do OV

Plocha

81 m²

Lokalita

sídliště Máj

Stav bytu

velmi dobrý

Lokalita

  • lékárna, obchod s potravinami
  • mateřská školka, základní škola
  • MHD zastávka
  • parkoviště
  • dětské hřiště, cyklotrasa
mapa bytu na prodej 3+1 Volfa 15

FOTOGALERIE

MAPA

KONTAKT

JAROSLAV PAVLAS

Váš osobní realitní makléř

Telefon

+420 728 141 476

e-mail

pavlas@home4people.cz

DOMLUVTE SI TERMÍN PROHLÍDKY

Líbí se vám nemovitost a chcete další informace?
Domluvte si se mnou prohlídku!

Nemusíte mi psát nebo volat!

\"\"Stačí vyplnit tento formulář a já vám, nejpozději do 12 hodin od vyplnění formuláře, zavolám s termínem prohlídky nemovitosti.

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a slibuji, že je budu zpracovávat s maximální péčí a zabezpečením podle těchto zásad ochrany osobních údajů

Provozuje: realitní kancelář P&P reality s.r.o. - IČ: 02391945 - Společnost zapsána v obchodním rejstříku, vedeným Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 22275.