Prodej rodinného domu, 4+1, obec Truskovice

Dům je po částečné rekonstrukci

vhodné k okamžitému bydlení

Dům je skvělou volbou pro početnou rodinu

Prodej rodinného domu, 4+1,120 m2, obec Truskovice

Zprostředkujeme Vám prodej velkého rodinného domu v obci Truskovic. Jedná se o velmi lukrativní nemovitost co do své rozlohy, dispozice a jednak i lokality. Truskovice jsou poklidnou vesnicí 5 km vzdálené od města Vodňany. Dům je v současné době částečně zrekonstruovaný s tím, že je potřeba dokončit některé z prací jako například: koupelna, podlahová krytina v některých místnostech, dodělání jedné místnosti, a nějaké menší úpravy, dle vlastních představ. V domě zůstává  nespočet stavebního materiálu. Střešní krytina  je nová z roku 2017, okna jsou plastová, elektřina je v obytné části v mědi a v druhé části domu v hliníku. Vytápění domu funguje díky krbu na tuhá paliva v obývacím pokoji. Voda a kanalizace byla zřízena v plastu jak po domě tak hlavním přípojkám v komunikaci. Je možnost zřízení plynové přípojky.

 Dům má celkem dva dvory, přičemž oba disponují vraty a lze je aktivně využívat pro parkování i pro volnočasové aktivity.

Dispozice domu je řešena na dvě části, pravá část od vstupních dveří slouží jako obytná, tedy 4+1 o výměře 120 m2. Skládá se z rohové kuchyně, ze které je možný výhled na obývací pokoj skrze výklenek, dvou obytných pokojů, a jedné místnosti, která je v současné době uprostřed rekonstrukce a je za potřebí jí dodělat. Vedle této místnosti se nachází malý čtvercový pokoj, který má odvětrávací vývod na komín – rovněž potřeba dokončit úpravy.
Z chodby naproti je možný vstup do druhého dvora, který nabízí prostorný pozemek s vlastní studnou. Je zde i místnost určená jako sklad tuhých paliv a menší stodola ze které je možný výlez po žebříku na půdu. Tento pozemek je možný využít pro parkování auta díky vjezdu ze silnice.

 Levá část je oproti tomu využívána jako technické zázemí, kde nalezneme rozdělenou koupelnu a WC, malou technickou místnost a druhý vstup na půdu. Tato levá část sčítá výměru  cca. 100 m2. V koupelně je vana, ke které náleží bojler o objemu 80 litrů. Z této druhé části domu je možný vstup na další pozemek, který slouží jako společný sousedský prostor.

Současný stav domu nebrání přímému bydlení, avšak možné úpravy a rekonstrukce jsou vhodné a k dispozici. Dům je perfektní volbou pro početnou rodinu a výbornou investicí do budoucna.
Doporučuji domluvit si termín osobní prohlídky.

Více informací u RK.

 


Dispozice domu

4+1

Zastavěná plocha

273 m²

Užitná plocha

200 m²

Rekonstrukce

rozvody elektřiny, odpadu, vody, plastová okna, nová střešní krytina

Zázemí

Dva dvory, stodola, sklad na tuhá paliva, tech. zázemí, půda

Lokalita

Obec Truskovice a její přilehlé okolí vybízí k volnočasovým aktivitám. V okolí nalezneme Nový Zámek Libějovice. Přímo na návsi je obecní rybník, veřejné dětské hřiště a posezení a je k dispozici i místní obchod s potravinami. Město Vodňany je vzdálené asi 5 km a poskytuje samozřejmě veškerou občanskou vybavenost. 

FOTOGALERIE

KONTAKT

JAROSLAV PAVLAS

Váš osobní realitní makléř

Telefon

+420 728 141 476

e-mail

pavlas@home4people.cz

DOMLUVTE SI TERMÍN PROHLÍDKY

Líbí se vám nemovitost a chcete další informace?
Domluvte si se mnou prohlídku!

Nemusíte mi psát nebo volat!

\"\"Stačí vyplnit tento formulář a já vám, nejpozději do 12 hodin od vyplnění formuláře, zavolám s termínem prohlídky nemovitosti.

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a slibuji, že je budu zpracovávat s maximální péčí a zabezpečením podle těchto zásad ochrany osobních údajů

Provozuje: realitní kancelář P&P reality s.r.o. - IČ: 02391945 - Společnost zapsána v obchodním rejstříku, vedeným Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 22275.