Prodej rodinného domu 4+1 v obci Blažejov u JH

Nabízíme k prodeji jako jeden z mála prostorných rodinných domů u Jindřichova Hradce v obci Blažejov. Obec Blažejov je vzdálena 7km od centra Jindřichova Hradce.

Prostorný rodinný dům o dispozici 4+1 se nachází v okrajové části obce o ploše 179m2 a zahradou o výměře 595m2, který byl zkolaudován v roce 2008. Obývací pokoj společně s kuchyní a jídelnou jsou dominantou celého domu a každá z těchto místností disponuje přes 32m2 obytné plochy.

Z obývacího pokoje je vstup na zahradu, která je orientovaná na jižní stranu. Zahrada disponuje dostatkem prostoru pro volno časové aktivity, také trampolínou, houpačkou, okrasnými dřevinami, kůlnou. Dům se nachází v okrajové části obce, kde jsou pouze tři rodinné domy. Kdo nevyhledává satelity, tak je to ten pravý. Vytápaní zajišťuje elektrokotel a krbová kamna, které mají rozvod po celém domě. Dům je napojený na obecní vodovod i kanalizaci. Dispozice domu viz. půdorysová mapa, ale musí se zmínit o výborném dispozičním řešení. Z centrální chodby je vstup do všech místností včetně půdy a z obývacího pokoje je vstup na terasu a zahradu. Garáž má dostačujících 20m2 včetně dostatku úložného prostoru pro velké věci. V obci se nachází market, pošta, příměstská autobusová doprava, vlak a vzdálenost do Jindřichova Hradce je cca. 7km. Určitě doporučuji osobní prohlídku.


Dispozice

4+1

Plocha

179m2

Plocha pozemku

815m2

Kolaudace

2008

Zázemí

Garáž, dílna, kůlna

Přízemí

  • příměstská autobusová doprava
  • vlak
  • pošta
  • market
  • pohostinství
  • 7km Jindřichův Hradec

Video prohlídka

MAPA

KONTAKT

JAROSLAV PAVLAS

Váš osobní realitní makléř

Telefon

+420 728 141 476

e-mail

pavlas.jaroslav@papreality.cz

DOMLUVTE SI TERMÍN PROHLÍDKY

Líbí se vám nemovitost a chcete další informace?
Domluvte si se mnou prohlídku!

Nemusíte mi psát nebo volat!

Stačí vyplnit tento formulář a já vám, nejpozději do 12 hodin od vyplnění formuláře, zavolám s termínem prohlídky nemovitosti.

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a slibuji, že je budu zpracovávat s maximální péčí a zabezpečením podle těchto zásad ochrany osobních údajů

Provozuje: P&P reality s.r.o. - IČ: 02391945 - Společnost zapsána v obchodním rejstříku, vedeným Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 22275.