Rodiiný dům 

Dům 3+kk, suterén, podkroví dvojgaráž, 

EXKLUSIVNÍ NEMOVITOST NA PRODEJ

Nabízím k prodeji rodinný dům v Adamově u Českých Budějovic, který je vhodný pro dokončení podle vašich představ. Dům se nachází na slunném pozemku o výměře 1327m², který je orientován na jih. Dům je v současné době řešen jako 3+kk s obytnou plochou 96m², ale nabízí možnost rozšíření o další dva pokoje v přízemí, kde se také nachází technické zázemí + další možnost v podkroví. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě: vodovod, kanalizaci a plyn. Na pozemku se také nachází dvojgaráž, která poskytuje dostatek prostoru pro parkování a uskladnění. Dům je ideální pro manuálně zručné lidi, kteří si chtějí dokončit dům podle svého gusta, nebo pro investory, kteří hledají zajímavou příležitost. Dům je situován v klidné a zelené lokalitě, kde je dobrá dostupnost do centra Českých Budějovic i do přírody. Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat.

Dispozice

3+kk

Obytná plocha

96m2

Pozemek

1326m2

Název vlastnosti

Před doděláním a kolaudací

Lokalita

Adamov u Českých Budějovic

LOKALITA

  • ZŠ a MŠ Rudolfov (1366 m)
  • MŠ Adamov (598 m)
  • BUS, MHD Hůry, Lišovská (211 m)
  • Dětské hřiště (353 m)

FOTOGALERIE

PŮDORYSY

MAPA

mapa realitní kanceláře Jaroslav PavlasLannova tř. 205/16, 2. patro České Budějovice 370 01

KONTAKT

JAROSLAV PAVLAS

Váš osobní realitní makléř

Telefon

+420 728 141 476

e-mail

pavlas@home4people.cz

DOMLUVTE SI TERMÍN PROHLÍDKY

Líbí se vám nemovitost a chcete další informace?
Domluvte si se mnou prohlídku!

Nemusíte mi psát nebo volat!

\"\"Stačí vyplnit tento formulář a já vám, nejpozději do 12 hodin od vyplnění formuláře, zavolám s termínem prohlídky nemovitosti.

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a slibuji, že je budu zpracovávat s maximální péčí a zabezpečením podle těchto zásad ochrany osobních údajů

Provozuje: realitní kancelář P&P reality s.r.o. - IČ: 02391945 - Společnost zapsána v obchodním rejstříku, vedeným Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 22275.