ROUBENKA, 6+1 Borovnice u Českých Budějovic

EXKLUSIVNÍ NEMOVITOST NA PRODEJ

Představte si domov, kde se tradice snoubí s moderním komfortem, kde každý detail odráží lásku k přírodě a kvalitnímu řemeslu. Tento nádherný roubený dům, který se pyšní užitnou plochou 272 m² a dispozicí 6+1, je právě takovým místem.

Suterén nabízí praktický prostor s třemi samostatnými místnostmi, včetně kotlárny s kotlem na tuhá paliva, který zajišťuje útulné teplo v celém domě. Hlavní obytné podlaží vás přivítá prostorným obývacím pokojem s krbem, který je srdcem domu. Odtud se otevírá pohled do elegantní kuchyně a na přilehlou zahradu. První koupelna a zimní zahrada s krbem poskytují ideální místo pro relaxaci a odpočinek.

Vstupte do světa, kde dřevo a kámen tvoří dokonalou harmonii, a nechte se unést atmosférou, která je zde cítit na každém kroku. Druhé patro skrývá tři samostatné ložnice, šatnu a druhou koupelnu, což zajišťuje dostatek soukromí pro všechny členy rodiny.

Exteriér domu je stejně působivý jako jeho interiér. Rozkládá se na pozemku o rozloze 1637 m² s krásně udržovanou zahradou, jezírkem, třemi krytými parkovacími stáními, udírnou a mnoha dalšími prvky, které dotvářejí jedinečnou atmosféru tohoto místa. Zahrada je skutečným rájem pro ty, kteří hledají klid a spojení s přírodou.

Tato roubenka se nachází v idylické obci Borovnice u Českých Budějovic, pouhých 9 km od městského ruchu, a přesto nabízí oázu klidu a pohody. Je to místo, kde se snoubí kouzlo venkova s blízkostí městských vymožeností.

Pokud hledáte domov, který je více než jen střechou nad hlavou, kde každý den můžete prožívat v souladu s přírodou a ve znamení pohody, pak je tento roubený dům tou pravou volbou pro vás.

VIDEO PROHLÍDKA

Dispozice

6+1

Pozemek

1.637m2

Užitná plocha

272m2

Příslušenství

jezírko, 3x parkovací stání, zimní zahrada

Lokalita

Borovnice u Českých Budějovic

FOTOGALERIE

PŮDORYSY

MAPA

mapa realitní kanceláře Jaroslav PavlasLannova tř. 205/16, 2. patro České Budějovice 370 01

KONTAKT

JAROSLAV PAVLAS

Váš osobní realitní makléř

Telefon

+420 728 141 476

e-mail

pavlas.jaroslav@papreality.cz

DOMLUVTE SI TERMÍN PROHLÍDKY

Líbí se vám nemovitost a chcete další informace?
Domluvte si se mnou prohlídku!

Nemusíte mi psát nebo volat!

Stačí vyplnit tento formulář a já vám, nejpozději do 12 hodin od vyplnění formuláře, zavolám s termínem prohlídky nemovitosti.

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a slibuji, že je budu zpracovávat s maximální péčí a zabezpečením podle těchto zásad ochrany osobních údajů

Provozuje: realitní kancelář P&P reality s.r.o. - IČ: 02391945 - Společnost zapsána v obchodním rejstříku, vedeným Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 22275.