Odhad tržní ceny vaší nemovitosti

Zjistěte nejvyšší možnou cenu Vaší nemovitosti. Neprodávejte pod cenou!

7 důvodů, proč si objednat profesionální odhad tržní ceny vaší nemovitosti právě u mě

 • 1
  Neplýtváte svým časem a energií
  na vyhledávání dat na internetu
 • 2
  Nehrozí finanční ztráta
  kvůli podhodnocení nemovitosti
 • 3
  Odpadá riziko neúspěchu
  kvůli přemrštěné ceně
 • 4
  Máte k dispozici mých 11 let zkušeností
  se stovkami prodaných nemovitostí
 • 5
  Vlastním potřebné know-how
  a cenné kontakty
 • 6
  Dokonale znám realitní trh
  i jednotlivé lokality
 • 7
  Prodej proběhne rychle, bezpečně
  a k Vaší spokojenosti

Co obsahuje
profesionální odhad tržní ceny nemovitosti?

Odhad tržní ceny nemovitosti

obsahuje:

Odhad tržní ceny pro byt, dům, rekreační nemovitost nebo pozemek do velikosti 2 000 m2

 • Posudek - Odhad tržní ceny nemovitosti
 • Vyhotovení do 2 pracovních dnů
 • List vlastnictví jako příloha
 • Doručení odhadu poštou
 • Odhad e-mailem v elektronické podobě (PDF)
 • Konzultace k odhadu telefonická a e-mailová
 • Možnost osobního převzetí v Realitní kanceláři

Běžná cena odhadu je v rozmezí od 2500, - do 5000,- Kč

Prodejte nemovitost se mnou a získejte odhad tržní ceny nemovitosti ZDARMA!

Zjistit tržní cenu mé nemovitosti

Vyplňte formulář pro odhad tržní ceny vaší nemovitosti,
když prodáte nemovitost se mnou získáte odhad ZDARMA.\"\"
Po vyplnění se vám do 24 hodin ozveme!

Chci odhad tržní ceny*
Jméno*
Příjmení*
Telefon*
Emailová adresa*

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a slibuji, že je budu zpracovávat s maximální péčí a zabezpečením podle těchto zásad ochrany osobních údajů

Proč bych měl znát cenu své nemovitosti?

Je cena, za kterou chci prodat svou nemovitost opravdu ta nejlepší? Není zbytečně nízká, nebo naopak nepřiměřeně vysoká a pro danou lokalitu přemrštěná?

Otázky, které si jistě pokládá každý prodejce nemovitostí, jsou klíčové. Přitom jak prodávající, tak i kupující strana je velmi často podceňují. A často vsadí na špatnou kartu – svou intuici, radu od kamaráda nebo povrchní výsledky z cenové mapy online.

Maximálně přesný odhad tržní ceny je prvním a nezbytným krokem úspěšného prodeje jakékoliv nemovitosti. Jedině se správným odhadem svou nemovitost prodáte maximálně rychle a opravdu výhodně.

Ačkoliv existuje celá řada nejrůznější online nástrojů, cenových map či specializovaných databází, práce zkušeného makléře je nenahraditelná.

Na realitním trhu se pohybují více než 11 let, během kterých jsem úspěšně prodal stovky nemovitostí. Díky získanému know-how, cenným kontaktům, dokonalé znalosti realitního trhu a jednotlivých lokalit pomůžu i Vám prodat nemovitost za co nejvyšší možnou cenu, rychle a bez nervů.

Jaroslav Pavlas realitní makléř

Jakým chybám se doporučuji vyvarovat?

Častým hříchem prodávajících je přílišná důvěra v kvalitu jiných inzerátů na realitních serverech, kdy se prodejce snaží svou nemovitost srovnávat s již nabízenými podobnými nemovitostmi. Nemyslí přitom na to, že u velké části inzerátů je tržní odhad špatně stanoven, a nabídkové ceny nemovitostí se často liší od těch reálných o desítky procent, jak směrem nahoru, tak i dolů. Porovnání inzerátů je určitě dobrou pomůckou, nicméně je nezbytné sledovat inzerci dlouhodobě a tento nástroj mít jen jako jeden z mnoha.

Poměrně často se také setkávám s tím, že prodávající mylně stanoví cenu na základě svých investičních nákladů, které do nemovitosti vložil. Náklady, související s provozem a údržbou nemovitosti, potenciální kupce většinou nezajímají. Kupujícího zajímá jediné – poměr mezi užitnou hodnotou nemovitostí a její kupní cenou. Výjimkou jsou opravdové realitní skvosty.

V posledních letech jsou velmi oblíbené cenové mapy, které ovšem vyjadřují průměr v dané lokalitě. Ve své praxi se často setkávám s tím, že tržní cena podobných bytů ve stejné lokalitě se může lišit o desítky procent, což cenový průměr značně zkresluje. Nicméně alespoň jako přibližné vodítko cenová mapa může posloužit relativně dobře.

Chcete mít jistotu že svou nemovitost prodáte za nejlepší možnou cenu?

Využijte mých zkušeností z oboru a nechte si ode mne vytvořit profesionální odhad tržní ceny vaší nemovitosti!

Jaroslav Pavlas

Váš osobní realitní makléř - průvodce bezpečným prodejem nemovitosti

3x Na co si dát pozor
při stanovení ceny nemovitosti

Na čem můžete ztroskotat, když prodáváte svou nemovitost?
Pozor si dejte na nepřesné údaje z internetu i na kvalitu inzerátů!

 1. Přílišná důvěra v kvalitu jiných inzerátů na realitních serverech
  Projíždíte inzeráty s podobnými nemovitostmi, jako je ta Vaše, a snažíte se nastavit cenu Vaší nemovitosti podle nich.
  POZOR! U většiny inzerátů je tržní odhad špatně stanoven. Nabídkové ceny nemovitostí se často liší od těch reálných o desítky tisíc korun. A to jak nahoru v ceně, tak i dolů.
  DOPORUČENÍ: Je dobré mít přehled o cenách na trhu, ale je nezbytné sledovat inzerci dlouhodobě a srovnávání ceny používat jen jako jeden z mnoha nástrojů při stanovení ceny.
 2. Cena podle investičních nákladů
  POZOR! Dobře neděláte, ani když do prodejní ceny započítáváte své investiční náklady (např. za novou střechu, výměnu oken atd.). Bohužel, náklady související s provozem a údržbou nemovitosti potenciální kupce většinou nezajímají.
  DOPORUČENÍ: Kupujícího zajímá jediné – poměr mezi užitnou hodnotou nemovitosti a její kupní cenou. Výjimkou jsou jen skutečné realitní skvosty.
 3. Spoléhání na údaje z cenových map
  V posledních letech jsou velmi oblíbené cenové mapy.
  POZOR! Cenové mapy vyjadřují pouze průměr v dané lokalitě. V praxi se tržní cena podobných bytů ve stejné lokalitě může lišit o desítky tisíc korun, což cenový průměr značně zkresluje.
  DOPORUČENÍ: Cenová mapa Vám může posloužit jako přibližné vodítko vcelku dobře, ale k odhadu reálné tržní hodnoty nemovitosti Vám nestačí.

Chcete mít jistotu že svou nemovitost prodáte za nejlepší možnou cenu?
Využijte mých zkušeností z oboru a nechte si ode mne vytvořit profesionální odhad tržní ceny vaší nemovitosti!

Spokojení klienti 

Co o naší spolupráci říkají spokojení klienti

Reference na Google.com
Reference na Fermakleri.cz
"S realitním makléřem panem Pavlasem jsme spolupracovali již několikrát a pokaždé jeho jednání bylo profesionální a rychlé. Dále je velmi milý, ochotný a vstřícný. Byli jsme spokojeni a touto formou bychom mu také chtěli poděkovat"
Eva Koutenská
"Kupovala jsem byt v Mánesově ulici v Českých Budějovicích. Tento prodej mi zprostředkoval makléř pan Jaroslav Pavlas. Byla jsem příjemně překvapena jeho profesionálním přístupem, seriózností, citlivým vedením celé záležitosti, ochotou, empatií, sociální inteligencí a příjemným vystupováním. Vzhledem k tomu, že mám srovnání s celou řadou jiných makléřů, mohu vřele doporučit pana Pavlase"
p. Mezerová
"S vašimi službami v rámci prodeje bytu po otci jsem byl velice spokojen a mohu vás s klidným svědomím doporučit známým. Pokud vám to nebude vadit, mobilní telefon si na vás nechám až budu prodávat byt a také, pokud by někdo ze známých potřeboval vaše služby. Jestli vám to nevadí, tak bych jim případně dal na vás kontakt, pokud by chtěli. Ještě jednou mnohokrát děkuji ..."
René Velíšek
"Děkuji tímto panu makléři Pavlasovi za zprostředkování prodeje nemovitosti. Oceňuji vysoké nasazení a obětavý přístup. Díky takové profesionalitě vím, že jeho služby mohu s klidným srdcem doporučovat ostatním klientům. S pozdravem Ing. Martin Stýblo"
Ing. Martin Stýblo
"Jardu Pavlase jsem oslovila, když jsem hledala byt přechodně pro vlastní bydlení a následně za účelem investice, abych ho mohla do budoucna pronajímat. Vůbec jsem si nevěděla rady, jak postupovat, abych se v záplavě těch nabídek na internetu neztratila….Ale Jarda věděl, jak na to. Důkladně ode mne na osobních schůzkách zjistil moje představy a požadavky na moji budoucí nemovitost, rázem se nabídka nemovitostí zúžila a hned jsem byla schopna s jeho pomocí vybrat vysněnou nemovitost. Jarda byl tak ochotný a šel se mnou i na prohlídku vybrané nemovitosti a upozornil mě i na různé praktické věci v bytě ohledně budoucího vybavení a vyměření bytu, abych věděla, jaké vybavení si do bytu pak mohu pořídit. Zkonzultoval se mnou dokonce rezervační smlouvu, abych věděla, co podepisuji a zda se nemusím něčeho bát. Jardu vřele doporučuji, protože je to obchodník s velkým srdcem, který Vám pomůže, jak nejlépe dokáže"
Ing. Blanka Tůmová
Při prodeji bytu v Českých Budějovicích jsem oslovil pana Pavlase, aby mi pomohl s jeho realizací. S jeho službami jsem byl nadmíru spokojen, ať šlo o nabídku bytu, propagaci i prohlídky zájemcům. Spokojen jsem byl i s vysvětlením všech kroků, co bude následovat po výběru kupce, jaké smlouvy , jak a kdy budou realizovány , krok po kroku mi trpělivě vysvětloval vše, na co jsem se dotazoval. Jsem rád, že jsem pana Pavlase poznal a při příštím případném prodeji nemovitosti se na něj s důvěrou obrátím. Samozřejmě, že budu jeho služby doporučovat i všem svým známým a kolegům. Ještě jednou děkuji
Pekárek Miroslav
Kontakt na pana Pavlase jsem dostal přes mou známu, které prodával byt. Řekla mi že je vstřícní, ochotný, spolehlivý a je profík v realitách. Za mě naplnil očekávaní na 110%. Děkuji za všechny účastníky.
Václav Knotek

JAROSLAV PAVLAS

Jsem Váš realitní makléř

Na trhu realit úspěšně působím již více než 13 let a specializuji se na prodej a pronájem nemovitostí, jako jsou rodinné domy, bytové jednotky, rekreační objekty, komerční prostory apod.   

Úspěšně jsem prodal či pronajal více než 250 nemovitostí a ochotně pomůžu i Vám.  

Ušetřete se mnou svůj čas, peníze i nervy!

0
let zkušeností
0
+
prodaných nemovitostí
0
+
spokojených zákazníků

Kontakt

Mně a mou realitní kancelář najdete v Českých Budějovicích, ale zkonzultuji a pomůžu s prodejem nemovitosti i u vás doma!

Telefon

+420 728 141 476

e-mail

pavlas.jaroslav@papreality.cz

Adresa realitní kanceláře

Lannova tř. 205/16, 2. patro
České Budějovice 370 01

Provozuje: realitní kancelář P&P reality s.r.o. - IČ: 02391945 - Společnost zapsána v obchodním rejstříku, vedeným Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 22275.

mapa realitní kanceláře Jaroslav PavlasLannova tř. 205/16, 2. patro České Budějovice 370 01
mapa realitní kanceláře Jaroslav PavlasLannova tř. 205/16, 2. patro České Budějovice 370 01